Gradski prevoz u Nišu
uživo
Red vožnje
uživo
9
Mokranjčeva - Branko Bjegović
Pogledaj zvanični red vožnje
Osveži
Stanice
1
Mokranjčeva (ka centru)
(sledeći polasci: 07:47, 08:01, 08:15)
2
Mokranjčeva - vidikovac (ka centru)
3
Mokranjčeva - trafo (ka centru)
4
Crkva Sveti Nikola (ka centru)
5
Božidarčeva
6
Stanoja Bunuševca (ka centru)
7
Marger (ka centru)
8
Trg Pavla Stojkovića (ka Uredu)
9
Autobuska stanica (od centra)
10
Logor (od centra)
11
DIN (od centra)
12
Niš Mega maksi (od centra)
13
Jastrebac
14
Strugara (od centra)
15
Prijepoljska (od centra)
16
MK Branko Bjegović (od centra)
17
22. decembar (od centra)
18
Dobrovoljačka (od centra)
19
Podvinik II
Ostali smerovi
Branko Bjegović - Mokranjčeva